skip to Main Content

Bendrovė SPA PROJEKTAI siūlo platų paslaugų spektrą poilsio ir pramogų zonų įrengimo srityje.

Profesionaliai ir kompleksiškai įrengiame turkiškas ir garines pirtis, individualiaus dizaino vonios kambarius, dušo kabinas, sukūrines vonias ir SPA hidromasažinius baseinus privačiuose namuose, sveikatingumo ir sporto centruose, sanatorijose, SPA kompleksuose visoje Lietuvoje. Nuo projekto idėjos iki įgyvendinimo – konsultuojame, projektuojame, renovuojame, įrengiame, montuojame ir prižiūrime.

Kompetentingi architektai ir interjero dizaineriai suprojektuoja patalpų interjerą, parengia detalias interjero vizualizacijas, individualiai parenka projektui tinkamiausias apdailines medžiagas ir dekoracijas, o puikius atliekamų darbų rezultatus užtikrina nuosekli dizainerių autorinė priežiūra.

Dirbame su visa eile gamintojų, jų atstovų ir tiekėjų, siūlančių aukštos kokybės SPA ir vonios kambario įrangą, vonios kambario baldus ir interjero aksesuarus, modernias keramines ir stiklo mozaikos plyteles, marmuro ir granito dirbinius.

Partnerių salonuose mūsų klientams suteikiamos specialistų konsultacijos, parenkamos ir stilingai suderinamos visos reikalingos medžiagos, santechnika, baldai ir interjero detalės, o patrauklią pirkinių kainą užtikrina glaudūs ir ilgalaikiai santykiai su pardavėjais, kurių didmenines nuolaidas mielai pasidaliname su savo klientais.

Užsakovo pageidavimu baseinų, pirčių, vonios kambario įrengimo darbus atliekame tiek kompleksiškai, tiek ir atskirais darbų etapais.

Mūsų komandoje dirba tik patikimi, ilgametę patirtį turintys kvalifikuoti specialistai:

• Baseinų ir pirčių įrengimo specialistai
• Vidaus apdailos specialistai
• Santechnikai
• Elektrikai
• Dizaineriai

Pagrindinis bendrovės SPA PROJEKTAI komandos tikslas yra nepriekaištinga prekių ir paslaugų kokybė, siekiant pilnai patenkinti net pačių reikliausių klientų poreikius, teikiant pilną mūsų verslo paslaugų kompleksą.

Klientams užtikriname atliktų darbų kokybę, sparčius darbų atlikimo terminus, patrauklias ir konkurencingas darbų, įrangos ir medžiagų kainas.

Paslaugas teikiame ne tik Lietuvoje, bet ir kitose Europos valstybėse.

Konsultacijos ir užsakymai: 8-682-22295

TURKIŠKOS PIRTYS

Turkiškos pirtys įrengiamos ne tik viešuosiuose objektuose (sporto ir sveikatingumo centrai…

Plačiau

SPA BASEINAI

SPA baseinai su mozaikos plytelių apdaila gali būtį projektuojami indvidualiai pagal kliento poreikius ir pageidavimus…

Plačiau

DUŠO KABINOS

Lyginant su tradicinemis dušo kabinomis, nestandartinio išplanavimo bei individualių formų dušo patalpos…

Plačiau

VONIOS KAMBARIAI

Siūlome kompleksinius sprendimus Jūsų vonios kambariui. Vonios kambario projektavimas, vonios irangos…

Plačiau
Back To Top