skip to Main Content

Profesionaliai ir kompleksiškai įrengiame individualias DUŠO kabinas

Konsultuojame, projektuojame ir įrengiame šiuolaikines ir unikalaus dizaino mozaikos plytelėmis dekoruotas dušo kabinas

Profesionali bendrovės SPA PROJEKTAI komanda Jums siūlo įvairų vonios kambario ir dušo kabinų įrengimo spektrą, patrauklius sprendimus kokybės ir kainos atžvilgiu.

Mozaikos plytelių klijavimas dušo kabina

Dušo kabinos mozaikos plytelės vis labiau populiarėja dėl galimybės prisitaikyti prie išskirtiniausių vonios kambario formų ir įrengimo idėjų. Šios plytelės turi skirtingą spalvą, tekstūrą ir formą (individualios, pusapvalės, keturkampės, penkiakampės, atviros ir kt.). Dušo kabinoms, įrengtomis mozaikos plytelėmis, nereikia padėklo. Jos užima mažiau vonios kambario ploto nei įprastos pastatomos dušo kabinos. Jei techniškai įmanoma, nuotekų šalinimo nuolydis įrengiamas, nepakylant virš esamų grindų lygio. Tai praktiška ir patogu.

Dušo kabinos įrengimo techniniai parametrai:

  • Plotas, skiriamas dušo kabinai
  • Sienų ir grindų  hidroizoliacija
  • Kanalizacijos įrengimas

Projektuojame, kompleksiškai ir kokybiškai įrengiame vonios kambarius bei dušo patalpas. Naudojame vokiečių patentuotą technologiją. Dušo kabinas įrengiame iš sustiprinto armuoto polistireno.

Dušo kabinos, įrengtos iš sustiprinto armuoto polistireno, pranašumai:

  • Lengva konstrukcija
  • Išgaunamos pačios įvairiausios formos
  • Į objektą atvežami jau pagaminti segmentai, todėl kliento namuose užtikrinama švara ir tvarka

Architektai ir interjero dizaineriai projektuoja patalpų interjerą, parengia išsames interjero vizualizacijas ir individualiai parenka projektui tinkamiausias apdailos medžiagas bei dekoracijas. Puikius atliekamų darbų rezultatus užtikrina nuosekli profesionalių dizainerių autorinė priežiūra.

 

Bendrovė SPA PROJEKTAI bendradarbiauja su Vakarų Europos gamintojais, jų atstovais, tiekėjais, siūlančiais aukštos kokybės SPA ir vonios kambario įrangą, vonios kambario baldus ir interjero aksesuarus, modernias keramines ir stiklo mozaikos plyteles, marmuro ir granito dirbinius.

Mūsų partnerių salonuose klientams suteikiamos specialistų konsultacijos, individualiai parenkamos medžiagos, santechnika, baldai, interjero detalės. Tiekėjų ir partnerių mums suteiktas didmenines nuolaidas mielai pasidalinsime su Jumis.

Konsultacijos ir užsakymai: 8-682-22295

Back To Top