skip to Main Content

Profesionaliai ir kompleksiškai įrengiame prabangius SPA baseinus

Konsultuojame, projektuojame ir įrengiame ypač prašmatnius mozaikos plytelėmis dekoruotus betoninius ir akrilinius hidromasažinius SPA baseinus

SPA hidromasažiniai baseinai

Bendrovė SPA PROJEKTAI kompleksiškai projektuoja ir įrengia betoninius ir akrilinius SPA hidromasažinius baseinus. Atliekame bendrastatybinius darbus. Montuojame baseino filtravimo ir masažinę įrangą. Atliekame baseino ir jį supančios aplinkos apdailos įrengimo darbus. Klijuojame stiklo mozaikos plyteles.

Spa masazinio baseino irengimas

Turėdami ilgametę patirtį ir, atsižvelgdami į Jūsų pageidavimus, finansines galimybes bei aplinkos ypatumus, pasiūlysime optimalų betoninio ar kito tipo SPA baseino įrengimo variantą, suprojektuosime ir visapusiškai jį įrengsime.

Veikimo principas

SPA hidromasažinių baseinų sistema ir jos valdymas nėra sudėtingas. Sistemos darbo metu vandens masažo (angl. whirlpool) purkštukai purškia suspaustą vandenį įvairiomis kryptimis ir į tam tikrus kūno taškus, o oro masažo (angl. airpool) galvutės, įrengtos baseino dugne, sukuria oro burbuliukų sroves iš apačios. Abejoms srovėms susijungus, gaunamas gydomojo poveikio turbo efektas (angl. turbopool). Gamintojai siūlo daugiau kaip pusšimtį skirtingų masažo režimų ir plačią SPA baseinų tipų įvairovę. Dažnai pardavėjai siūlo jau sukomplektuotus baseinų modelius, tačiau jų komplektacija gali neatitikti Jūsų poreikių, o kiekvienas nereikalingas priedas neišvengiamai padidins kainą. Todėl mes klientams suteikiame didžiulę pasirinkimo laisvę ir galimybę patiems išsirinkti norimą komplektaciją, net ir išrankiausiems klientams.

Kaip pasirinkti SPA baseiną?

vidaus plaukimo baseinu irengimas, baseinu iranga, mozaikos plyteliu klijavimasHidromasažinio baseino matmenys turi būti suderinti su patalpos dydžiu ir atitikti Jūsų poreikius. Planuojant įsirengti bet kokio tipo SPA baseiną, netoli baseino reikia numatyti techninę patalpą. Patalpa turi būti mažiausiai 1,0 m³ (100 x 100 x 100 cm) dydžio. Joje bus  sumontuota baseino vandens filtravimo ir masažinė įranga. Į techninę patalpa turi būti atvesti elektros, vandentiekio ir kanalizacijos įvadai. Tikslesnius parametrus norodysime konkrečiu atveju. Įrengiant SPA baseiną,  svarbu numatyti reikiamą vietų skaičių. Jos gali būti ir sėdimos, ir gulimos. Klientas gali užsakyti įvairią jų kombinaciją. Reikia masazinio baseino irengimo idejosnepamiršti baseino gylio pranašumų. Daugumos hidromasažinių baseinų gylis yra apie 90 cm, bet galime įrengti individualaus gylio SPA baseiną. 

Hidromasažinių baseinų valdymas gali būti įrengiamas: ant baseino krašto sumontuotu pultu arba distanciniu valdymu. Baseinų apšvietimui galima rinktis įvairaus galingumo, halogeno arba šiuolaikiškus LED žibintus. Renkantis masažinį baseiną, svarbu atsižvelgti į medžiagų kokybę, įrangą ir masažo galimybių įvairovę. Svarbiausia yra medžiaga, iš kurios pagamintas hidromasažinis baseinas. Dažniausiai paplitę yra kilnojami ir įleidžiami baseinai gaminami iš akrilo, skaidraus akrilo, emaliuoto plieno arba kvarcito.  Tokio tipo baseinai dažniausiai būna standartinių  formų ir komplektacijos, dėl to gali neatitikti individualių kliento poreikių. Tuomet reikėtų apsvarstyti galimybę įsirengti betoninį SPA baseiną.

Betoniniai SPA baseinai iš kitų masažinių SPA baseinų išsiskiria beribėmis dizaino ir formų galimybėmis bei individualiais apdailos sprendimais, kurie gali atitikti net išrankiausių klientų poreikius. Šio tipo SPA baseinai įrengiami grindų lygyje, todėl suteikia erdvumo pojūtį, neišsiskiria iš aplinkos ir puikiai dera prie jos, savo puošnia ir prabangia apdaila iš stiklo mozaikos plytelių.

Išskirtinumas. Betoniniai SPA baseinai gali būti įrengiami vidaus patalpose, kur nėra galimybės įnešti kito tipo SPA baseino. Šie baseinai gali būti projektuojami indvidualiai: įrengiami bet kokių formų ir matmenų, o masažinių vandens ir oro purkštukų, sėdimų ar gulimų vietų skaičius yra pasirenkamas ir montuojamas atsižvelgiant į kliento poreikius.

Konsultacijos ir užsakymai: 8-682-22295

Back To Top