skip to Main Content

Profesionaliai ir kompleksiškai įrengiame TURKIŠKAS ir GARINES pirtis

Jau 15 metų sėkmingai konsultuojame, projektuojame ir įrengiame turkiškas ir garines pirtis, dekoruotas mozaikos plytelėmis, marmuro kolonomis, fontanais.

Bendrovė SPA PROJEKTAI kompleksiškai įrengia garines pirtis – nuo projekto paruošimo iki jo įgyvendinimo arba, pageidaujant užsakovui, atskirais darbų etapais.

Turkiška pirtis

Kiekvienas projektas yra individualus, todėl garinės pirties įrengimo sąmatą paruošiame išsiaiškinę visas projekto subtilybes, atsižvelgdami į Jūsų pageidavimus, finansines galimybes bei patalpų ypatumus. Profesionalūs inžinieriai-projektuotojai padės apsispręsti dėl visų turkiškos pirties įrengimo smulkmenų ir rasti Jums optimalų sprendimą.

Konsultuojame bei rengiame sąmatas. Turkiškų pirčių įranga ir medžiagos turi atitikties ir higienos sertifikatus. Įrengimo technologija atitinka pirčių įrengimo ir priežiūros saugos sveikatos  reikalavimus.

Turkiškos pirties veikimo principas

Turkiškos tradicinės pirtys skiriasi nuo garinės pirties. Turkijoje pirtys įrengiamos akmeniniuose pastatuose su didžiuliais kupolais, marmuro kolonomis, fontanais, įspūdingomis dekoracijomis. Turkiškų pirčių aukšti kupolai svarbūs garų cirkuliavimo sistemoje, nuolat šlakstant vandeniu įkaitusius paviršius, išgaunamas garas, pasiekiama 55°-60° C temperatūra ir beveik 100% drėgmė, dėl to pirtyje nėra garo generatorių. Kad neįkaistų oras ir būtų lengva kvėpuoti, ir kad pirtyje būtų nuolat palaikoma reikiama temperatūra bei drėgmė, sienos ir gultai vis šlakstomi vandeniu.

turkiskos pirties veikimo principas

Garinėje pirtyje garo generatoriai gamina garą ir tiekia į pirties patalpą. Šildomi visi garinės pirties elementai. Garinė pirtis iš kitų pirčių išsiskiria prabangia apdaila, kuriai naudojamas  marmuras arba keramikinė mozaika, sienų bei lubų dekoracijomis, raštais, įspūdingais pirties apšvietimo elementais. Mozaikos plytelės garinėje pirtyje išreiškia individualumą ir sukuria prabangią aplinką.

Garinės pirties įrengimo vieta

Garinės pirtys įrengiamos:

  • privačiuose objektuose: individualiuose namuose, atskirose poilsio patalpose, butuose
  • viešuosiuose objektuose: sporto ir sveikatingumo centruose, sanatorijose ir reabilitacijos centuose, SPA kompleksuose

Garinę pirtį galima įrengti pasirinktoje pastato dalyje. Šalia garinės pirties turi būti numatyta nedidelė techninė patalpa ir į ją atvedami elektros, vandentiekio, kanalizacijos įvadai. Techninėje patalpoje montuojama technologinė garinės pirties įranga: garo generatorius, aromatų dozatorius, šviesos projektorius, santechninis ar elektros pirties valdymo mazgas,  pirties vidaus grindų, gultų bei sienų šildymo sistemos.

Garinės pirties įrengimas

Turkiškos ir garinės pirtys įrengiamos pagal patentuotas vokiečių technologijas, naudojamas sustiprintas armuotas polistirenas. Iš jo galima pagaminti įvairias vidaus formas: kupolo ar arkos formos lubas, lenktus gultus bei suolus, kolonadas ir kitus, kliento lūkesčius atitinkančius, elementus.

gariniu pirciu suolai gultai irengimas

Visus pirties elementus gaminame gamybinėse patalpose ir į objektą atvežame jau pagamintais segmentais. Dėl to sutrumpiname gamybos laiką, o objekte galime užtikrinti nepriekaištingą švarą.

Konsultacijos ir užsakymai: 8-682-22295

Pirties šildymas

Šiuolaikinės technologijos bei medžiagos garinėje pirtyje leidžia atsisakyti įprastų šaltų statybinių medžiagų: betono, plytų.  Dėl to garinių pirčių statyba tapo pranašesne, patogesne eksploatavimui ir leidžia sukurti patogesnį mikroklimatą.

Garinės pirties paviršių –  sienų, gultų ir grindų – šildymas gali būti termofikacinis (vandens) arba elektrinis. Šis papildomas šildymo būdas yra praktiškas, patogus eksploatuojant, saugus sveikatai. Garinės pirties paviršiai jau būna kambario temperatūros ir, nejungiant garo generatoriaus, gultai, grindys bei sienos sušyla iki 30º–35º C. Šilta patalpa leidžia sutrumpinti kaitinimo laiką iki darbinės  temperatūros – 50°-55º C, sumažėja kondensato kiekis, garas pirtyje mažiau šlapias nei garinėje pirtyje iš betono, t.y. šaltoje. Tinkamai įrengta ventiliacija garinėje pirtyje leidžia lengvai kvėpuoti ir mėgautis pirties teikiamais malonumais. Šildymas palaikomas automatiškai nustačius norimą temperatūrą.

Garinės pirties paviršių šildymas susijęs su garo generatoriumi. Jeigu pirties oro temperatūra yra aukšta, kurią sukelia vidaus paviršių šildymo sistema, tuomet,  norint pakelti temperatūrą iki reikiamos, garo generatorius veiks trumpiau. Garo generatorius išsijungia automatiškai,  pasiekus darbinę temperatūrą ir įsijungia, temperatūrai nukritus. Pirties garo generatoriaus ir paviršių šildymo darbą kontroliuoja termo davikliai.

Pirties apšvietimas ir akustika

garines pirties apsvietimasGarinių pirčių prabangią aplinką pabrėžia įspūdingas patalpų apšvietimas. Garinėse pirtyse apšviečiami įvairūs elementai: kolonos, garo vazos, šalto vandens kriauklės, įvairios dekoracijos. Šviestuvai gali būti montuojami į grindis, gultų apatinėje dalyje, sienose ir lubose.

pirties LED apsvietimas

Montuojami įvairūs drėgmei atsparūs LED šviestuvai. Garinės pirties lubas papuoš įspūdingas žvaigždėtas dangus – lubose išvedžioti ir sumontuoti optiniai kabeliai. Galima pasirinkti šviesos spalvą arba įjungti automatinį režimą, tuomet žvaigždelių spalva keisis automatiškai.

Montuojame grotuvus CD/FM/MP3/MP4 ir atsparius drėgmei garsiakalbius. Garinės pirties procedūros bus malonesnės, skambant Jūsų mėgiamiems muzikos garsams.

Garinės pirties valdymas

gariniu pirciu valdymo pultasGarinėje pirtyje montuojame sensorinį skydelį. Skaitmeniniame ekrane matysite visus veikimo režimus, garinės pirties temperatūrą ir kitus nustatymus. Valdoma: garo generatoriaus įjungimas/išjungimas, veikimo laikas, aromato dozavimas, apšvietimas bei ventiliacija. Po garinės pirties procedūrų vienu paspaudimu atliksite garo generatoriaus praplovimą.

Back To Top